Kalnakasyba yra viena seniausių pramonės šakų pasaulyje, sparčiai tobulėjant šiuolaikinėms technologijoms, didžiuliai sunkvežimiai, bepiločiai priekabos, gręžimo įrenginiai, ekskavatoriai, semtuvai, krautuvai, buldozeriai ir kranai yra būtina šiuolaikinės kasybos pramonės įranga. Tačiau sugedus sunkiajai technikai ir didelėms statybinėms transporto priemonėms, gali tekti brangiai kainuoti prastovai, neefektyviai eksploatuoti ir neplanuotai atlikti techninės priežiūros ar pakeitimo išlaidas. Tuo tarpu sveikata ir sauga yra labai svarbi atšiaurioje ir pavojingoje kasybos aplinkoje. Todėl kasybos pramonei vis svarbesnė tampa žmogaus ir mašinos sąveika ir intelektualios funkcijos, nes jos taupo išlaidas ir daro kasybos procesus saugesnius operatoriams ir aplinkai.

Mūsų patvarūs ir saugūs įterpti kompiuteriai yra geriausias sprendimas šioje atšiaurioje kasybos aplinkoje. Įvairių kasybos procesų metu, pavyzdžiui, užtikrinant saugų vairavimą, transporto parko valdymą, transporto priemonių priežiūrą ir apsaugą nuo perkrovos, operatoriai gali įrašyti savo darbo būklę. Tada jie gali rinkti ir siųsti įvairius duomenis naudodamiesi rankiniais išmaniaisiais terminalais, kuriuose yra įmontuotas GPS ir įvairūs belaidžio perdavimo moduliai.

„LILLIPUT“ įterpti kompiuteriai yra suprojektuoti taip, kad būtų atsparūs smūgiams ir vibracijai, veiktų esant dideliam aplinkos temperatūros diapazonui nuo -20 ° C iki + 65 ° C, ir atlaikytų platų drėgmės diapazoną, kad atlaikytų ekstremalius orus ir avarijas, tokias kaip kritimas ar net panirimas. vandenyje. Taigi jie yra puikus pasirinkimas inžinerinėms mašinoms pritaikyti.

„LILLIPUT“ turi neįtikėtiną lankstumą pritaikyti produktus pagal tikslius klientų poreikius. Mes galime pateikti „Android“, „Windows CE“ arba „Linux“ kelias platformas ir daugybę papildomų įvesties / išvesties prievadų, kad patenkintume jūsų produkto poreikius. Ilgalaikis akumuliatoriaus dizainas gali patenkinti mobilaus naudojimo sudėtingoje aplinkoje reikalavimus, kad jūsų darbas lauke būtų be perstojo. Be to, mūsų įterpti kompiuteriai palaiko CAN magistralę ir įvairius belaidžius standartus, tokius kaip WLAN / WAP, UMTS, GPRS, GSM, HSDPA ar LTE, todėl galite realiuoju laiku rinkti ir tvarkyti duomenis iš lauko įrenginių.

Sutrumpinti pristatymo ciklą;

Sumažinti bendras veiklos išlaidas;

Realizuoti perspėjimus realiuoju laiku;

Taupykite degalų ir priežiūros išlaidas;

GPS padėties nustatymo paslauga;

Sumažinti mašinų prastovą;

Pagerinti gyvavimo ciklo valdymą;

Elektroninė tvoros sistema;

Apsaugos nuo susidūrimo sistema;

Serverio ryšio sistema;

Ratų aptikimo sistema;

Transporto priemonių stebėjimo sistema;

Nuotolinio valdymo sistema;

Išsami lauko veiklos ataskaita.

Produktai rekomenduoja