parko valdymas

Pakeiskite skaičiuokles ir popierių „Lilliput“ mobiliojo duomenų terminalu (MDT), kad jūsų darbas būtų lengvesnis. Pilnai optimizuokite savo parką suteikdami parko vadovams, vairuotojams, technikams, dalių valdytojams ir kitam personalui prieigą prie jiems reikalingų įrankių ir informacijos. „Lilliput Mobile Data terminal“ (MDT) su „Android“, „Linux“, „WinCE“, „Windows OS“ neprivaloma, taip pat turi galima pasirinkti daugiau funkcijų, tokių kaip 3G / 4G, CAN, „Wi-Fi“, „Bluetooth“, fotoaparatas, GPS, ACC, POE ir kt. Taigi tvirtą planšetinį kompiuterį galima pritaikyti taksi, autobusuose, automobiliuose, furgonuose, specializuotose transporto priemonėse (pvz., žemės ūkio, kasybos ir inžinerinių transporto priemonių) sunkvežimiai, krautuvai, priekabos ir ekskavatoriai ...

Mobilus duomenų terminalas gali padėti transporto priemonei atlikti įvairias funkcijas, tokias kaip transporto priemonės nuoma ir finansavimas, transporto priemonės priežiūra, licencijavimas ir atitiktis, tiekimo grandinės valdymas, avarijų valdymas ir subrogacija, transporto priemonės telematika (sekimas ir diagnostika), vairuotojo valdymas, greitis valdymas, kuro valdymas, sveikatos ir saugos valdymas bei transporto priemonių pakartotinė rinkodara ...

Taksi

Autobusas

Sunkvežimiai ir priekabos

Žemės ūkio transporto priemonė

Kasybos transporto priemonė

Ekskavatoriai

Pramoninis 导航 条

„Lilliput“ viskas viename pramoniniame skydiniame kompiuteryje su ilgalaikiais pramoniniais ekranais, pasižyminčiais puikia skiriamąja geba ir tvirtumu, jis gali patikimai veikti atšiaurioje pramoninėje ir lauko aplinkoje, pramoniniai jutiklinio ekrano kompiuteriai atlaiko vibraciją, smūgius, drėgmės, dulkių, ekstremalių temperatūrų ir temperatūros svyravimus. Uždaras arba atviras rėmas yra labai pritaikomas, patvarus ir patikimas.

Kaip viena iš svarbiausių pramonės sričių dalių įvairiose srityse, pvz. Pažangi pramoninė valdymo sistema, elektros energijos pramonė, gamyba, medicininis gydymas, HMI, uosto terminalas ir kt. Skydinis kompiuteris su gausybe sąsajų (HDMI, VGA, USB, RS232, RS422, RS485, LAN, GPIO), skirtinga OS sistema („Android“) , Linux, WinCE, Windows), daugiafunkcinės funkcijos (3G / 4G, CAN, WiFi, „Bluetooth“, kamera, GPS,  ACC, POE) ir įdiegimo būdas skirtingoms programoms neprivalomas.

Sieninis kalnas

Įterptas

Stalas

Komercinis 导航 条

With the development of science and technology, more technology products have appeared around us, which has continuously improved our living standards. Same as many technological products, Lilliput all in one panel pc suteikia mūsų gyvenimui patogią patirtį ir įdomumą.

Kad informacija būtų rodoma intuityviau ir patogiau, „Lilliput“ gali pateikti / pritaikyti asmeniniams kompiuteriams skirtus produktus, pritaikytus rinkai, todėl funkcijos bus plačiau naudojamos ir patogios. Šiuo metu viename kompiuteryje yra daugybė vietų, tokių kaip ligoninės nuotolinė išmanioji priežiūros sistema, savitarnos užsakymų automatas, verslas ir švietimas, aplinka ir energetika, gyvenamasis ir išmanusis namai, daugialypės terpės reklaminė mašina ir kt.

Komercinis kompiuteris „Lilliput“ palengvina sudėtingą procesą. Yra  skirtingos OS sistemos („Android“, „Linux“, „WinCE“, „Windows“), turtinga sąsaja (HDMI, VGA, USB, RS232, RS422, RS485, LAN, GPIO), daugiafunkcinės funkcijos (3G / 4G, CAN, „WiFi“, „Bluetooth“, fotoaparatas, GPS, ACC, POE) ir įdiegimo būdas skirtingoms programoms. Tai suteikia daugiausiai patogumų įvairioms taikymo sritims.

Medicinos

Savitarnos užsakymas

Verslas ir švietimas

Aplinka ir energetika

Gyvenamasis ir išmanusis namas

Daugialypės terpės reklamos mašina