Контактирајте не

СД, ЕЛЕКТРОНИЧКА ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ЛАIPИПУТ

Седиште на Лилипут

Адреса

Бр.26 Фу Чи Северен пат, зона за економски развој Лан Тијан, hangанг ouоу, Фу ianијан, 363005, Кина

Е-пошта

Телефон

0086-596-2109323
0086-596-2109661

Веб-страница

www.lilliput.com
www.lilliput.com.cn

Sales & Service Office in U.S.A.: LILLIPUT ELECTRONICS (USA) INC.

Контакт: он Ксу

Адреса

130 трговски начин, орев, Калифорнија 91789 САД

Телефон

001-909-598-8118
001-626-758-0131

Веб-страница

Дистрибутер во евра: LILLIPUT DIRECT

Контакт: Кит Роџерс

Адреса

Технолошки центар, Научен парк Вулверхемптон, Глејшер Роуд, Вулверхемптон, Западен Мидлендс, WV10 9RU, Велика Британија.

Телефон

0044-845-0068868

Подружница во Шен henен

Адреса

12C036, 2FL, 1-ви Huaqiang Electronic Building World, Шенжен.

Телефон

0086-15892010882
0086-13860854327

Веб-страница

Експозитура во Шен henен: ШЕНHЕН САНИ ОСИЛ ЛИЛИПУТ ЕЛЕКТРОНИК СО, ДОО.

Контакт: Алекс hangанг

Адреса

Соба 1902, 19F, Метрополитен Хајтс Век Мес, 3018 Шенан Средна Rd, Шенжен.

Е-пошта

Телефон

0086-755-83045085
0086-755-83775354
0086-13600409624

Веб-страница

Сервисен центар LILLIPUT (Хонгконг)

Контакт: г-ѓа Хуанг

Адреса

Единица А10 на 9-ти кат, индустриски центар за заслуги, бр.94 до патот Ква Ван, Коулун, Хонгконг

Телефон

00852-28155135
00852-95185270

Веб-страница

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја