X
Ние сме производител

Повеќе информации или решенија за нашите производи, ве молиме да не распрашате.

Побарајте понуда

КАРАКТЕРИСТИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Лилипут произведува и доставува производи ODM & OEM од 1993 година. Имаме сопствен тим за истражување и развој, така што производите може да се прилагодат според вашите барања. Главните производи вклучуваат: Вградени компјутерски платформи, мобилни терминали за податоци, тест инструменти, уреди за домашна автоматизација, допир VGA / HDMI монитори за контрола на возилото, индустриски апликации и комерцијален компјутер, итн.
Гледај Повеќе

Зошто да не изберете нас

 • РЕШЕНИЈА / АПЛИКАЦИИ

  РЕШЕНИЈА / АПЛИКАЦИИ

  Таблет компјутер „Лилипут“ се применува во различни области, како што е следење на возила, управување со возен парк, магацин, Медицина и здравство, Машина за самопослужување за нарачки, Мултимедијална рекламна машина, Финансиски и банкарски активности, Станбен и паметен дом, Environmentивотна средина и енергија, Бизнис и образование
  научи повеќе
 • Услуга за OEM & ODM

  Услуга за OEM & ODM

  Лилипут е специјализирана за дизајн, развој и производство на сопствени решенија за различни пазари. И, нашиот инженерски тим ќе обезбеди проникливи дизајн и инженерски услуги кои вклучуваат ...
  научи повеќе
 • ОСНОВНИ ТЕХНОЛОГИИ

  ОСНОВНИ ТЕХНОЛОГИИ

  Лилипут со повеќе од 27 години искуство во технологија на приказ и технологија за обработка на слика, и започна од најосновните LCD монитори, сукцесивно лансираше разновидни цивилни и специјални уреди за прикажување ...
  научи повеќе
 • Искуство Искуство

  Искуство

  27 години
 • Пазар Пазар

  Пазар

  200+ земји
 • Фабрика Фабрика

  Фабрика

  18 000 кв.м.
 • Тим за истражување и развој Тим за истражување и развој

  Тим за истражување и развој

  100 + инженери

 • видео_имг

  ЗА ЛИЛИПУТ

  LILLIPUT е глобализиран давател на услуги за OEM & ODM специјализиран за истражување и примена на електронски и компјутерски поврзани технологии ...
 • ВЕСТИ ЗА ЛИЛИПУТ

  Настан: Вграден свет 2020 Локација: Нирнберг Месе ГмбХ, Нирнберг, Германија Датум: 25-27 февруари. Број на штанд LILLIPUT 2020: 1-501
Ние сме производител

Повеќе информации или решенија за нашите производи, ве молиме да не распрашате.

Побарајте понуда