správa vozového parku

Nahraďte tabulky a papír mobilním datovým terminálem Lilliput (MDT), abyste si usnadnili práci. Plně optimalizujte svůj vozový park tím, že správcům vozového parku, řidičům, technikům, správcům dílů a dalším pracovníkům poskytnete přístup k potřebným nástrojům a informacím. Mobilní datový terminál Lilliput (MDT) s operačními systémy Android, Linux, WinCE a Windows pro volitelné, také má lze zvolit více funkcí, například 3G / 4G, CAN, Wi-Fi, Bluetooth, fotoaparát, GPS, ACC, POE atd. Robustní tablet PC lze tedy použít v taxislužbě, autobusu, autě, dodávce, speciálních vozidlech (např. jako zemědělství, těžební a inženýrská vozidla) nákladní automobily, vysokozdvižné vozíky, přívěsy a bagry ...

Mobilní datový terminál může vozidlu pomoci dosáhnout řady funkcí, jako je leasing a financování vozidel, údržba vozidel, licencování a dodržování předpisů, správa dodavatelského řetězce, správa nehod a subrogace, telematika vozidla (sledování a diagnostika), správa řidiče, rychlost management, management paliva, management zdraví a bezpečnosti a re-marketing vozidel ....

Taxi

Autobus

Nákladní automobily a přívěsy

Zemědělské vozidlo

Těžební vozidlo

Bagry

Průmyslové 导航 条

Lilliput vše v jednom průmyslovém panelovém PC s dlouhodobými průmyslovými displeji s brilantním rozlišením a robustností, může spolehlivě fungovat v drsném průmyslovém a venkovním prostředí, průmyslové dotykové počítače odolávají vibracím, nárazům, vystavení vlhkosti, prachu, extrémním teplotám a teplotním výkyvům. V uzavřeném nebo otevřeném rámu jsou vysoce přizpůsobitelné, odolné a spolehlivé.

Jako jedna z důležitých součástí systému průmyslového řízení v různých oblastech, např. Inteligentní průmyslový řídicí systém, elektroenergetika, výroba, lékařské ošetření, HMI, terminály portů atd. Panelové PC s množstvím rozhraní (HDMI, VGA, USB, RS232, RS422, RS485, LAN, GPIO), jiný systém OS (Android , Linux, WinCE, Windows), multifunkční zařízení (3G / 4G, CAN, WiFi, Bluetooth, fotoaparát, GPS,  ACC, POE) a způsob instalace pro různé aplikace volitelné.

Montáž na stěnu

Vestavěné

Lavice

Obchodní 导航 条

With the development of science and technology, more technology products have appeared around us, which has continuously improved our living standards. Same as many technological products, Lilliput all in one panel pcpohodlný zážitek a zábavu do našich životů.

Aby bylo možné zobrazit informace intuitivněji a pohodlněji, může společnost Lilliput poskytnout / přizpůsobit produkty PC přizpůsobené pro trh, což umožní větší využívání funkcí a pohodlné ovládání. V dnešní době je na jednom počítači mnoho míst, například systém vzdálené chytré péče pro nemocnice, samoobslužný objednávkový stroj, obchod a vzdělávání, životní prostředí a energie, rezidenční a inteligentní dům, multimediální reklamní stroj atd.

Komerční počítač Lilliput tento komplikovaný proces usnadňuje. Existují  různé systémy OS (Android, Linux, WinCE, Windows), bohaté rozhraní (HDMI, VGA, USB, RS232, RS422, RS485, LAN, GPIO), více funkcí (3G / 4G, CAN, WiFi, Bluetooth, kamera, GPS, ACC, POE) a instalační cesta pro různé aplikace. Přináší největší pohodlí pro různé oblasti použití.

Lékařský

Samoobslužná objednávka

Obchod a vzdělávání

Životní prostředí a energie

Rezidenční a inteligentní dům

Multimediální reklamní stroj