flotes vadība

Lai atvieglotu darbu, nomainiet izklājlapas un papīru ar Lilliput mobilo datu termināli (MDT). Pilnībā optimizējiet savu parku, dodot autoparka vadītājiem, autovadītājiem, tehniķiem, detaļu vadītājiem un citam personālam piekļuvi nepieciešamajiem rīkiem un informācijai. Lilliput Mobile Data terminal (MDT) ar Android, Linux, WinCE, Windows OS pēc izvēles, kā arī var izvēlēties vairāk funkciju, piemēram, 3G / 4G, CAN, Wi-Fi, Bluetooth, kamera, GPS, ACC, POE utt. Tātad izturīgo planšetdatoru var izmantot taksometros, autobusos, automašīnās, furgonos, specializētos transportlīdzekļos (piemēram, kā lauksaimniecības, kalnrūpniecības un inženiertehniskie transportlīdzekļi) kravas automašīnas, iekrāvēji, piekabes un ekskavatori ...

Mobilais datu terminālis var palīdzēt transportlīdzeklim sasniegt dažādas funkcijas, piemēram, transportlīdzekļu izpirkumnoma un finansēšana, transportlīdzekļu apkope, licencēšana un atbilstība, piegādes ķēdes vadība, nelaimes gadījumu pārvaldība un subrogācija, transportlīdzekļu telemātika (izsekošana un diagnostika), vadītāja pārvaldība, ātrums vadība, degvielas pārvaldība, veselības un drošības pārvaldība un transportlīdzekļu atkārtota mārketings ....

Taksometrs

Autobuss

Kravas automašīnas un piekabes

Lauksaimniecības transportlīdzeklis

Kalnrūpniecības transportlīdzeklis

Ekskavatori

Rūpniecības 导航 条

Lilliput viss vienā industriālā paneļa datorā ar ilgstošiem rūpnieciskiem displejiem ar izcilu izšķirtspēju un izturību, tas var droši darboties skarbās rūpniecības un āra vidēs, rūpnieciskie skārienekrāna datori iztur vibrāciju, triecienus, mitruma, putekļu iedarbību, ekstremālas temperatūras un temperatūras svārstības. Slēgts vai atvērts rāmis ir ļoti pielāgojami, izturīgi un uzticami.

Kā viena no svarīgākajām rūpnieciskās vadības sistēmas daļām dažādās jomās, piem. Inteliģenta rūpnieciskās vadības sistēma, elektroenerģijas rūpniecība, ražošana, ārstniecība, HMI, ostas termināls utt. Paneļa dators ar bagātīgām saskarnēm (HDMI, VGA, USB, RS232, RS422, RS485, LAN, GPIO), atšķirīga OS sistēma (Android) , Linux, WinCE, Windows), daudzfunkciju (3G / 4G, CAN, WiFi, Bluetooth, kamera, GPS,  ACC, POE) un instalēšanas veids dažādām lietojumprogrammām pēc izvēles.

Sienas stiprinājums

Iegulti

Galds

Komerciālais 导航 条

With the development of science and technology, more technology products have appeared around us, which has continuously improved our living standards. Same as many technological products, Lilliput all in one panel pc ienes ērtu pieredzi un prieku mūsu dzīvē.

Lai intuitīvāk un ērtāk parādītu informāciju, Lilliput var piegādāt / pielāgot datoram paredzētus produktus, kas pielāgoti tirgum, padarot funkcijas plašāk izmantojamas un ērtas darbības. Mūsdienās ir daudz vietu, kur viss ir pieejams vienā datorā, piemēram, slimnīcas tālvadības viedās aprūpes sistēma, pašapkalpošanās pasūtījumu mašīna, bizness un izglītība, vide un enerģētika, dzīvojamā un viedā māja, multivides reklāmas mašīna utt.

Lilliput komercdators atvieglo sarežģīto procesu. Ir  dažādas OS sistēmas (Android, Linux, WinCE, Windows), bagātīgs interfeiss (HDMI, VGA, USB, RS232, RS422, RS485, LAN, GPIO), daudzfunkciju (3G / 4G, CAN, WiFi, Bluetooth, kamera, GPS, ACC, POE) un instalējiet veidu dažādām lietojumprogrammām. Tas nodrošina vislielāko ērtību dažādam lietojuma laukam.

Medicīniskā

Pašapkalpošanās pasūtījums

Bizness un izglītība

Vide un enerģētika

Dzīvojamā un viedā māja

Multivides reklāmas mašīna