filo yönetimi

İşinizi kolaylaştırmak için elektronik tabloları ve kağıtları Lilliput mobil veri terminali (MDT) ile değiştirin. Filo yöneticilerine, sürücülere, teknisyenlere, parça yöneticilerine ve diğer personele ihtiyaç duydukları araçlara ve bilgilere erişim izni vererek filonuzu tamamen optimize edin. İsteğe bağlı olarak Android, Linux, WinCE, Windows OS ile Lilliput Mobil Veri terminali (MDT), ayrıca 3G / 4G, CAN, Wi-Fi, Bluetooth, Kamera, GPS, ACC, POE vb. gibi daha fazla işlev seçilebilir. Böylece sağlam tablet PC taksi, otobüs, araba, kamyonet, özel araçlarda (örn. tarım, madencilik ve mühendislik araçları olarak) kamyonlar, forkliftler, römorklar ve ekskavatörler ...

Mobil veri terminali, aracın araç kiralama ve finansmanı, araç bakımı, lisanslama ve uyumluluk, tedarik zinciri yönetimi, kaza yönetimi ve halefiyet, araç telematiği (izleme ve teşhis), sürücü yönetimi, hız gibi bir dizi işlevi gerçekleştirmesine yardımcı olabilir. yönetimi, yakıt yönetimi, sağlık ve güvenlik yönetimi ve araç yeniden pazarlama ...

Taksi

Otobüs

Kamyonlar ve Treyler

Tarım Aracı

Maden Aracı

Ekskavatörler

Endüstriyel 导航 条

Parlak çözünürlük ve sağlamlığa sahip uzun ömürlü endüstriyel ekranlara sahip Lilliput hepsi bir arada endüstriyel panel PC, zorlu endüstriyel ve dış ortamlarda güvenilir şekilde çalışabilir, endüstriyel dokunmatik ekranlı PC'ler titreşime, darbeye, neme, toza, aşırı sıcaklıklara ve sıcaklık dalgalanmalarına karşı dayanıklıdır. Kapalı veya açık çerçeve, son derece özelleştirilebilir, dayanıklı ve güvenilirdir.

Farklı alanlarda endüstriyel yönetim sisteminin önemli bir parçası olarak, örn. Akıllı endüstriyel kontrol sistemi, elektrik enerjisi endüstrisi, imalat, tıbbi tedavi, HMI, bağlantı noktası terminali vb. Bol arayüzlü panel PC (HDMI, VGA, USB, RS232, RS422, RS485, LAN, GPIO), farklı işletim sistemi sistemi (Android , Linux, WinCE, Windows), çok işlevli (3G / 4G, CAN, WiFi, Bluetooth, Kamera, GPS,  ACC, POE) ve isteğe bağlı farklı uygulamalar için yükleme yolu.

Duvara Montaj

Gömülü

Sıra

Ticari 导航 条

With the development of science and technology, more technology products have appeared around us, which has continuously improved our living standards. Same as many technological products, Lilliput all in one panel pc , hayatımıza uygun bir deneyim ve eğlence getiriyor.

Bilgiyi daha sezgisel ve rahat bir şekilde görüntülemek için, Lilliput, pazar için uyarlanmış, işlevleri daha büyük ölçüde kullanılacak hale getiren ve daha rahat operasyonlar sağlayan bir PC ürünleri sağlayabilir / özelleştirebilir. Günümüzde Hastane Uzaktan Akıllı Bakım Sistemi, Self Servis Sipariş Makinesi, İş ve Eğitim, Çevre ve Enerji, Konut ve Akıllı Ev, Multimedya Reklam Makinesi gibi hepsi bir arada bilgisayar bulunan birçok yer var.

Lilliput ticari bilgisayar karmaşık süreci daha kolay hale getirir.Farklı  işletim sistemi sistemi (Android, Linux, WinCE, Windows), zengin arayüz (HDMI, VGA, USB, RS232, RS422, RS485, LAN, GPIO), çoklu fonksiyonlar (3G / 4G, CAN, WiFi, Bluetooth, Kamera, GPS, ACC, POE) ve farklı uygulamalar için yükleme yolu. Farklı uygulama alanları için en fazla rahatlığı getirir.

Tıbbi

Self-servis Siparişi

İş eğitimi

Çevre ve Enerji

Konut ve Akıllı Ev

Multimedya Reklam Makinesi