správa vozového parku

Nahraďte tabuľky a papier mobilným dátovým terminálom Lilliput (MDT), aby ste si uľahčili prácu. Plne optimalizujte svoj vozový park tým, že správcom vozového parku, vodičom, technikom, manažérom náhradných dielov a ostatnému personálu získate prístup k potrebným nástrojom a informáciám. Mobilný dátový terminál Lilliput (MDT) s operačným systémom Android, Linux, WinCE, Windows OS, voliteľne, tiež je možné zvoliť viac funkcií, ako napríklad 3G / 4G, CAN, Wi-Fi, Bluetooth, fotoaparát, GPS, ACC, POE atď. Takže odolný tablet PC je možné použiť v taxíkoch, autobusoch, automobiloch, dodávkach, špecializovaných vozidlách (napr. ako poľnohospodárske, ťažobné a inžinierske vozidlá) nákladné vozidlá, vysokozdvižné vozíky, prívesy a rýpadlá ...

Mobilný dátový terminál môže pomôcť vozidlu dosiahnuť celý rad funkcií, ako je leasing a financovanie vozidiel, údržba vozidla, licencie a dodržiavanie predpisov, správa dodávateľského reťazca, správa nehôd a subrogácia, telematika vozidla (sledovanie a diagnostika), správa vodiča, rýchlosť hospodárenie s palivom, zdravie a bezpečnosť a re-marketing vozidiel ....

Taxi

Autobus

Nákladné vozidlá a prívesy

Poľnohospodárske vozidlo

Ťažobné vozidlo

Rýpadlá

Priemyselné 导航 条

Lilliput všetko v jednom priemyselnom panelovom počítači s dlhotrvajúcimi priemyselnými displejmi s brilantným rozlíšením a robustnosťou, dokáže spoľahlivo pracovať v drsnom priemyselnom a vonkajšom prostredí, priemyselné počítače s dotykovou obrazovkou odolávajú vibráciám, nárazom, vystaveniu vlhkosti, prachu, extrémnym teplotám a teplotným výkyvom. V uzavretom alebo otvorenom ráme sú vysoko prispôsobiteľné, odolné a spoľahlivé.

Ako jedna z dôležitých častí v rámci systému priemyselného riadenia v rôznych oblastiach, napr. Inteligentný priemyselný riadiaci systém, elektroenergetika, výroba, lekárske ošetrenie, HMI, portové terminály atď. Panelové PC s množstvom rozhraní (HDMI, VGA, USB, RS232, RS422, RS485, LAN, GPIO), odlišný systém OS (Android) , Linux, WinCE, Windows), multifunkčné zariadenia (3G / 4G, CAN, WiFi, Bluetooth, fotoaparát, GPS,  ACC, POE) a inštalácia pre rôzne aplikácie voliteľné.

Držiak na stenu

Vložené

Písací stôl

Obchodné 导航 条

With the development of science and technology, more technology products have appeared around us, which has continuously improved our living standards. Same as many technological products, Lilliput all in one panel pc prináša do našich životov pohodlný zážitok a zábavu.

Za účelom intuitívnejšieho a pohodlnejšieho zobrazovania informácií môže spoločnosť Lilliput poskytnúť / prispôsobiť produkty PC, ktoré sú šité na mieru trhu, čo umožňuje väčšie využitie funkcií a pohodlnú obsluhu. V dnešnej dobe existuje veľa miest so všetkým v jednom počítači, napríklad nemocničný diaľkový inteligentný systém starostlivosti, samoobslužný objednávkový automat, obchod a vzdelávanie, životné prostredie a energia, rezidenčné a inteligentné domácnosti, multimediálny reklamný stroj atď.

Komerčný počítač Lilliput uľahčuje komplikovaný proces. Existujú  rôzne systémy OS (Android, Linux, WinCE, Windows), bohaté rozhranie (HDMI, VGA, USB, RS232, RS422, RS485, LAN, GPIO), multifunkčné zariadenia (3G / 4G, CAN, WiFi, Bluetooth, fotoaparát, GPS, ACC, POE) a nainštalovať spôsob pre rôzne aplikácie. Prináša to najväčšie pohodlie pre rôzne aplikačné oblasti.

Lekárske

Samoobslužná objednávka

Obchod a vzdelávanie

Životné prostredie a energia

Rezidenčné a inteligentné domácnosti

Multimediálny reklamný stroj