laevastiku haldamine

Töö hõlbustamiseks asendage arvutustabelid ja paber Lilliputi mobiilse andmeside terminaliga (MDT). Optimeerige oma sõidukipark täielikult, andes pargihalduritele, draiveritele, tehnikutele, varuosade halduritele ja muule personalile juurdepääsu vajalikele tööriistadele ja teabele. Lilliput Mobile Data terminal (MDT) koos Androidi, Linuxi, WinCE ja Windows OS-iga on valikuline, samuti saab valida rohkem funktsioone, nagu 3G / 4G, CAN, Wi-Fi, Bluetooth, kaamera, GPS, ACC, POE jne. Nii saab vastupidavat tahvelarvutit rakendada taksos, bussis, autos, kaubikus, erisõidukis (nt põllumajandus, kaevandus- ja insenerisõidukid), veoautod, kahveltõstukid, haagised ja ekskavaatorid ...

Mobiilne andmeterminal aitab sõidukil saavutada mitmesuguseid funktsioone, nagu sõiduki liisimine ja finantseerimine, sõiduki hooldus, litsentsimine ja nõuetele vastavus, tarneahela haldamine, õnnetuste juhtimine ja regressioon, sõiduki telemaatika (jälgimine ja diagnostika), juhihaldus, kiirus juhtimine, kütusehaldus, töötervishoiu ja tööohutuse korraldamine ning sõidukite turustamine

Takso

Buss

Veoautod ja haagised

Põllumajandussõiduk

Kaevandussõiduk

Ekskavaatorid

Tööstuslik 导航 条

Lilliput kõik ühes tööstusliku paneeli arvutis, millel on kauakestvad tööstusnäidikud, millel on suurepärane eraldusvõime ja vastupidavus, see suudab usaldusväärselt töötada karmides tööstus- ja väliskeskkondades, tööstuslikud puutetundliku ekraaniga arvutid taluvad vibratsiooni, lööke, kokkupuudet niiskuse, tolmu, äärmuslike temperatuuride ja temperatuuri kõikumistega. Suletud või avatud raamiga on need väga kohandatavad, vastupidavad ja usaldusväärsed.

Tööstusliku juhtimissüsteemi ühe olulise osana erinevates valdkondades, nt. Arukas tööstuslik juhtimissüsteem, elektritööstus, tootmine, meditsiiniline ravi, HMI, sadamaterminal jne. Paneeli arvuti, millel on palju liideseid (HDMI, VGA, USB, RS232, RS422, RS485, LAN, GPIO), erinev OS-süsteem (Android) , Linux, WinCE, Windows), multifunktsionaalsed funktsioonid (3G / 4G, CAN, WiFi, Bluetooth, kaamera, GPS,  ACC, POE) ja installimisviis erinevate rakenduste jaoks valikuline.

Seinakinnitus

Manustatud

Laud

Reklaam 导航 条

With the development of science and technology, more technology products have appeared around us, which has continuously improved our living standards. Same as many technological products, Lilliput all in one panel pcmeie elule mugava kogemuse ja lõbu.

Informatsiooni intuitiivsema ja mugavama kuvamise eesmärgil saab Lilliput pakkuda / kohandada turule kohandatud arvutitooted, mis muudavad funktsioonid suuremaks kasutamiseks ja mugavaks. Tänapäeval on palju kohti, kus kõik on ühes arvutis, näiteks haigla kaughaldussüsteem, iseteeninduse tellimisseade, ettevõtlus ja haridus, keskkond ja energeetika, elamu- ja nutikodu, multimeediumreklaamimasin jne.

Lilliputi äriarvuti muudab keerulise protsessi lihtsamaks. erinev (Android, Linux, WinCE, Windows), rikkalik liides (HDMI, VGA, USB, RS232, RS422, RS485, LAN, GPIO), multifunktsionaalsed funktsioonid (3G / 4G, CAN, WiFi, Bluetooth, kaamera, GPS, ACC, POE) ja installige viis erinevatele rakendustele. See pakub kõige rohkem mugavust erinevate rakendusvaldkondade jaoks.

Meditsiiniline

Iseteeninduskorraldus

Äri ja haridus

Keskkond ja energeetika

Elamu- ja nutikodu

Multimeedia reklaamimasin